دوربین مداربسته برایتون فن‌آوا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر سایت
    شماره عضویت
    1
    Thanks
    39
    تشکر شده 70 در 65 پُست

رفع مشکل عدم دریافت ایمیل "تماس با ما" اُپن کارت

با سلام خدمت دوستان گرامی

شاید وقتی که اُپن کارت رو نصب کردید با ارور زیر مواجه شده باشید:

کد PHP:
     Warningmail() [function.mail]: SAFE MODE Restriction in effect.  The fifth parameter is disabled in SAFE MODE in /home/site/public_html/system/library/mail.php on line 148WarningCannot modify header information headers already sent by (output started at /home/site/public_html/index.php:106in /home/site/public_html/system/engine/controller.php on line 28WarningCannot modify header information headers already sent by (output started at /home/site/public_html/index.php:106in /home/site/public_html/system/engine/controller.php on line 29 
    برای رفع این مشکل به این تاپیک مراجعه کنید:

رفع ارور ارسال ایمیل در اُپن کارت Open Card

حالا مشکل دیگه‌ای هم هست که وقتی ایمیل ارسال می‌کنیم به مدیر فروشگاه نمی‌رسه.
    برای رفع این مشکل راه کارهای زیادی پیشنهاد شده که همشون تست شدن ولی جواب ندادن. راه حل دیگه‌ای رو سعی کردم پیدا کنم و روی اُپن کارت یکی از دوستان تست کردم و جواب داد.
    برای رفع مشکل از منوی "سیستم" به "تنظیمات" برید و بعد روی "ویرایش" فروشگاهتون کلیک کنید. تب ایمیل رو انتخاب کنید.

اگه از پروتکل "MAIL" مثل خیلی‌ها استفاده می‌کنید اون رو به ناچار به "SMTP" تغییر بدید و بقیه تنظیمات رو طبق جدول زیر اعمال کنید.

پارامترهای ایمیل: ایمیل سروری که از قبل ساختید رو وارد کنید مثال: info@irsashop.ir
    SMTP هاست: این ایمیل سرور نام میزبان هست که معمولاً بعد اون دامنه قرار میگیره. مثال: mail.irsashop.ir به جای ایرسا شاپ نام دامنه‌تون رو جایگزین کنید.
    SMTP نام کاربری: آدرس ایمیل کامل رو وارد کنید مثال: info@irsashop.ir
    SMTP رمز عبور: رمز عبور ورود به ایمیل رو وارد کنید. *********
    SMTP پورت: شماره پورت برای اتصال به کار میره به طور معمول 25 یا 587 هست.
    وقفه SMTP: وقفه قبل از اتصال روی 5 ست کنید.

خب بعد از اینکه این‌ها رو ست کردید وارد میل سرور بشید، ایمیل و پسورد رو که از قبل ست کرده‌اید وارد کنید و به بخش تنظیمات Forwarding اگه مایل باشید ایمیل‌ها به ایمیل یا جی‌میل بیاد برید و اونجا هر چقدر ایمیل دوست داشتید ست کنید تا هر کس با شما در تماس باشه ایمیل به طور خودکار برای ایمیلتون فرستاده بشه.

موفق باشید.

منبع: آکادمی ایرسا
    ویرایش توسط مهندس موسوی : 03-19-2015 در ساعت 01:17 AM

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کنترل کیفی
    شماره عضویت
    14
    Thanks
    7
    تشکر شده 30 در 30 پُست
    با سلام و خسته نباشید. ممنون از توضیحات خوبتون.
    • آدرس دفتر مرکزی: اهواز-چهار راه طالقانی، مجتمع ایران تاپ(جنب حسینیه ثار الله) طبقه ۲ واحد ۴ شرکت ایرسا پردازان نواندیش جوان
    • سایت رسمی شرکت: http://irsanet.ir
    • فروشگاه شرکت: http://irsashop.ir
    • انجمن پشتیبانی: http://irsapro.ir
    • اطلاعات تماس: (شماره‌ها صرفاً جهت خرید کالا یا سفارش محصول درج شده‌اند، جهت پشتیبانی لطفاً سؤالات خود را فقط در آکادمی مطرح فرمایید).
    • تلفن شرکت: ۰۶۱۳۲۹۲۷۵۹۷-۰۶۱۳۲۲۰۱۴۱۳
    • اینستاگرام: http://instagram.com/irsacompany

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر سایت
    شماره عضویت
    1615
    Thanks
    0
    تشکر شده 0 در 0 پُست
    سلام ممنون از راهنمایی خوب تون.
    منم این مشکل رو دارم و این کارهایی که فرمودین رو انجام دادم وقتی که پورت رو روی 25 تنظیم میکنم به محض ارسال ایمیل در صفحه تماس با ما با خطای this page is nat working روبرو میشم و وقتی که روی 587 تنظیمش در می کنم صفحه تماس با ما هیچ خطایی نمیده و بدرستی ادامه پیدا میکنه ولی در ایمیل یاهوی خودم که وارد میشم در قسمت اسپم ها یک ایمیل با خطای Mail delivery failed: returning message to sender فقط دریافت میشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    ویرایش توسط shenyar : 4 روز پیش در ساعت 08:32 PM دلیل: خطای تایپ